Zapraszamy na modlitwę w intencji Uwielbienia

Szczęść Boże,
VII Uwielbienie w Centrum Miasta, pod hasłem “Od wieków na wieki” rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, o godz. 19:00 na kieleckim Rynku. Główne wydarzenia poprzedzi spotkanie z p. Michałem Koterskim – aktorem, który podzieli się z nami swoim świadectwem. To spotkanie będzie miało miejsce w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach o godz. 17:00.

Przeddzień tych wydarzeń chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na spotkanie z samym Chrystusem, powierzając sprawy tegorocznego Uwielbienia, polecając artystów, wolontariuszy, służbę liturgiczną, służbę porządkową i techniczną oraz organizatorów, aby Duch Święty prowadził w tym Bożym działaniu. Wspólną modlitwę wraz z Zespołem to ON rozpoczniemy w sobotę, 25 maja o godz. 20:15 w kościele akademickim pw. Św. Jana Pawła II, przy ul. Wesołej 54 w Kielcach.

W niedzielę, 26 maja zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10:30, sprawowaną w kościele akademickim, przy ul. Wesołej 54. Będziemy również polecać dobremu Bogu nasze wspólne wydarzenie. Mszy Świętej przewodniczyć będzie ks. Marcin Boryń, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, Inicjator i Organizator Uwielbienia w Centrum Miasta.