Uwielbienie „ONLINE”

Od 2013 r. w okolicach Uroczystości Bożego Ciała, gromadzimy się na Rynku w Kielcach, aby pokazać, że Jezusa w Najświętszym Sakramencie możemy uwielbiać w każdym miejscu. Wielbimy Boga za obecność Jezusa Eucharystycznego wśród nas. Chcemy w ten sposób budować wspólnotę – tańcząc, klaszcząc i śpiewając pieśni uwielbiające Boga.

Poprzez „Uwielbienie w Centrum Miasta” pokazujemy bowiem, że Jezus wciąż żyje, i chce być obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek.

Dziś musimy wszyscy zweryfikować swoje plany związane z planowanym od blisko roku wydarzeniem i dostosować się do tej trudnej dla nas sytuacji. Postanowiliśmy więc, że nasza wspólna praca nie może pójść na marne. Z centrum miasta przeniesiemy się do internetu!

Zespół „To ON” przygotował wspaniałe utwory muzyczne, które czekają na miejsce, w którym będą mogły zabrzmieć i pokazać się światu. Jezus zostanie uwielbiony na Rynku, mimo, że będziemy tym razem adorować Jego obecność online. Posłuchamy świadect naszych gości, którzy powiedzą o tym jak Chrystus ich prowadził. Tegoroczne uwielbienie, którego hasłem jest „Staje się nowe” w sposób szczególny wpisuje się w klimat ostatnich wydarzeń. Nigdy nie myśleliśmy, że NOWE przyjdzie w ten sposób. Wierzymy jednak, że Duchu Święty, który tchnie w to nowe – jednocześnie ożywia i niszczy lęk.

Już dziś zapraszamy na niesamowite UWIELBIENIE W CENTRUM MIASTA – online – 24 maja 2020 r. o godz. 19.00.

>> Facebook

>> uwielbienie.kielce.pl