Spotkanie Młodych w Wiślicy

Już 15 czerwca 2019 r. rozpocznie się XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy, które w tym roku odbędzie pod hasłem „Po co Ci to? Pod prąd do źródła”.

Wyjazd z dekanatu Kielce-Śródmieście spod kościoła św. Wojciecha – godz. 15.00, koszt  20 zł. + 10 zł. wpisowe, powrót ok. północy, kontakt z Martą Karyś – tel. 794-751-368.

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 16.30 chwilą modlitwy w Kolegiacie Wiślickiej. Następnie wyruszymy na Błonia Polskich Świętych i Błogosławionych, aby tam wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Oprócz Eucharystii, której będą przewodniczyć księża biskupi, będzie miał miejsce koncert zespołu niemaGOtu, znanego m.in. z hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni Miłosierni”.

Całe spotkanie będzie kierowało nas ku początkom, gdzie na terenach naszego państwa pojawiło się chrześcijaństwo.

Kolejnymi gośćmi będą: Andrzej Sowa oraz Mietek Szcześniak wraz z zespołem, który uświetni nasze spotkanie koncertem. Spotkanie muzycznie poprowadzi zespół to ON.

Rejestracja grup oraz osób indywidualnych odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie www.wislica2019.evenea.pl do 9 czerwca 2019 r. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 10 zł.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

www.dsmwislica.diecezja.kielce.pl